16 Şubat 2013 #1635250

Sivas Belediyesi İmar Revizyon Başarısızlığından Şikayetçiyiz!

Sivas Belediyesi Yaklaşık bir yıl önce Kılavuz mahallesinde imar revizyon işlemi başlatmıştır. Ancak aradan bir yıl geçmesine rağmen halen vatandaşlara imar durumu verememekte, verseler dahi plan notlarında değişiklik olacağı gerekçesiyle kimse iş yapamamaktadır. Tüm illerde süratle inşaat yapılabilirken bugün Sivas ilinde kazı yapılamamakta, yaptıkları revizyonla binaların bir çoğu geride bir çoğu ileride kalmış çarpık bir kentleşmeye gidilmekte ve çirkin bir görüntü oluşturulmaktadır.


Tüm vatandaşlar bu konudan muzdarip iken acaba vekillerimiz bunun farkında değil mi ? Belediye başkanının konudan haberimi yok ki bu kadar rahat, anlamış değiliz.

Dilek 395 Okunma

Cevaplar

  • Dilek24 Nisan 2013

    Hadi arkadaşlar revizyonu geçtim bugün git yarın gel yarın olmadı öbür gün gel sonunda bir imar planı aldım, tutmuşlar bunuda TB olarak çıkarmışlar neymiş Ticari Bölgeymiş ya arkadaşlar soruyorum size ben şehrin en kanarında yapacağım inşaatın giriş katını dükkün yapmakla zorlanıyorum, böyle birşey olabilir mi? Şehir merkezinin içinde iş yapacak bir bölgede olsa tamam diyeceğim buna kimsenin itirazı olmaz kı, tut sen kılavuz bölgesine TB hükmü koy ve dükkan yapmakla zorla insanları anlamış değilim bir bilen varsa yazsın lütfen...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön