24 Nisan 2013 #1761057

Şişli Belediyesi Oyak Sitesi Yollarını Ne Zaman Yapacaksınız!

Ayazağa Oyak Sitesi içerisinden geçen yollar tam bir felaket. Hayatımda yol yüzünden servise gitmedim, bu siteye taşındığımdan beri (1,5 yıldır) 3 kez çukurlar ve yamalar yüzünden arabamı servise götürmek zorunda kaldım. İnsanlar araba kullanmaktan soğuyor. Sırf bu yollardan geçmemek için araçlarıyla dışarı çıkmıyor. Örneğin, sitedeki okulun yanından geçen yolun sağ tarafı tamamıyla bozuk, sürekli kaza ile burun buruna geliniyor. Ayazağa'ya inen yol keza facia.


Şişli Belediyesi'nden beklediğimiz, 1000 küsür hanenin bulunduğu bu bölgede sadece yolları sıfırdan (yamalayarak değil) yapması, çünkü insanın bulunduğu yol ve trafik kalitesi, yaşam kalitesini ciddi anlamda etkileyen bir unsurdur.

Can 209 Okunma

Cevaplar

  • Can24 Ekim 2013

    Site içerisine halen iş makinaları girmiş değil. 2014 Mart ayında Sarıyer Belediyesine geçiş tamamlandıktan sonra mı yapılacak bu sitenin yolları? Sitenin dışındaki yollar site girişine kadar yapılıyor, fakat site içine, belediye yolu olmasına rağmen girilmiyor. Aynı site yollarından, belediyenin yolu diye sakinlerin araçları her gün çekiliyor.

  • Can20 Ağustos 2013

    Şikayetimin üzerinden 4 ay geçti, cevap verilmedi. Site dışındaki yollarda yarım yarım da olsa çalışma yapılıyor fakat site içine nedense girmiyor iş makinaları.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön