21 Ekim 2015

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Maçka Demokrasi Parkında Köpeklerin Saldırısına Uğradım.

18 Ekim pazar günü parkta koşu yaparken sokak köpeklerinin saldırısına uğradım ve yaralandım. 3 veya daha fazla köpeğin üzerime saldırması sonucu düştüm ve dizlerim yaralandı.

Bunun üzerine yanıma gelen orada güvenlik görevlilerinden sürekli parktaki yayalara saldırdıklarını öğrendim. Konuyla acilen ilgilenilmesi gerekmektedir.

Rana 59 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi30 Ekim 2015

    Sayın Rana K.İ. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-1046526401 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-1046526401 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

  • Rana24 Ekim 2015

    Şikayetim ilgili düzeltme yapmanızı isteyeceğim. 153 şikayet hattı beni sisli Belediyesine yönlendirdi konuyla ilgili. Bende size bu bilgi ışığında şikayet bildirdi. Ancak sonraki gün parkta güvenlik görevlileri ile konuştuğumuz parkın büyük şehir Belediyesine bağlı olduğunu alo 153 bilgisinin hatalı olduğunu belirttiler. bu durumda konu büyükşehir belediyesinin konusu olup daha sonraki park ziyaretinde köpeklerle ilgili hiçbir işlem yapılmadığını öğrendim. aradan 56 gün geçtiği halde aynı köpekler aynı yerde zamanı belirsiz yayaların saldırmaya devam ediyor yani... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön