Sırma Su Kötü Kokuyor!

4 Şikayet
profile
130
04 Ocak

Getirilen damacana suyu küf bakır kokuyor. Sırma suyun bu ikinci bu tarz getirdiği su oldu artık Sırma su tercih etmeyeceğim bariz ağır bir koku var ve çok rahatsız edici. Ne gibi etkiler yaratabilir bilmiyoruz.

profile
4.020
30 Mayıs 2021

Samsun - Atakum, esenevler'e Yemek Sepeti'nden Sırma su sipariş ettim. 1,5 litrelik su şişelerinin içinde hem koku var, hem tadı kötü. Su yüzden hasta, halsiz oldum. Daha önceki siparişlerde karşılaştığımı sanmıyorum bu kokuyla. Ancak son dönem bu şikayetler var ne yazık ki.

profile
3.986
26 Aralık 2020

Sırma su damacana suyu inanılmaz kötü kokuyor ve tadı çok kötü. Musluk suyundan beter ilk defa olmuyor üstelik. Üst üste 3 damacana siparişinde aynı durumla karşılaştık. Şirinevler 'den sipariş vermekteyim. Firmanın ciddi denetlenmesi gerektiğini düşünüyorum.

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  2 Yorum
profile
2.374
22 Ekim 2019

Sürekli, neredeyse 10 yıldır Sırma 5 litre 4'lü paket su alırım. Ancak 2 gün önce aldığım pakette sular çok kötü kokuyor ve bizi hasta etti. Güven bardağa benzer, kırılınca tamir olmuyor. Sırma su bir daha asla almamaya karar verdim. Kesinlikle amacım karalama değil, çok güvenerek aldığım su beni pe...