Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Sırma ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sırma Su Bayisindeki Aksaklıklar

78
Özlem
Özlem 21 Ocak 17:29

Şırnak merkez Sırma su yetkili bayisi Sürekli ya geç getiriyorlar ya da getirmiyorlar. Arıyoruz telefonu açmıyorlar. Sürekli bahaneler üretiyorlar. Mağdur bırakılıyoruz. Başka bir işletmeye geçmesini istiyoruz. Çünkü yapamıyorlar suyu dağıtmak bu kadar meşakkatli olamaz bahanelerle bu iş yürümez.

Sırma Logo
Sırma23 Ocak 09:16

Benzer Şikayetler

profile
-
2 gün önce

Sırma Hepsiburada Marketten Su Sipariş Sorunu!

Hepsiburada marketten 19 litre Sırma damacana su sipariş ettim ama sipariş teslim edildi diye göstermesine rağmen siparişim hiçbir şekilde teslim edilmedi müşteri hizmetlerini arıyorum size dönüş yapılacak deniliyor ama dönüş yapılmıyor mağdur edildim buna bir çözüm talep ediyorum.

profile
-
3 gün önce

Sırma Son Kullanma Tarihi Yok

Sırma portakallı ve ananaslı kolajen suyunun üstünde son kullanma tarihi yok. Migros'tan aldığım kolajen suyunun üstünde son kullanma tarihi yazmıyor. Sağlığım açısından ne tür bir şey ile karşılaşacağımı bilmiyorum lütfen yetkililer ilgilensin çünkü diğer ürünler böyle mi bilmiyorum.

profile
40
4 gün önce

Sırma Maden Suyunun Tadı Bozuk

Sırma maden suyu ilk defa aldım ve bir daha asla almam. Aynı Terkos suyu gibi hatta daha kötüsü. Nereden nasıl dolduruluyor böyle.Gaz basılmış Terkos suyu tadı var.Bozuk mu üretildi tadı normalde mi böyle bilmiyorum. Ama hiç içilecek gibi değil.

profile
112
6 gün önce

Sırma Damacana Şişesi Pis

Burdur Merkez yer alan Sırma su bayisinde damacanaları iyi yıkamıyorlar. Damacanalar hep pis ve dış yüzeyleri hep bulanık. Lütfen bu duruma bir çare bulun. Markanın adında lekeleniyor böyle bir durumda. Farklı şehirlerde hiç yaşamamıştım böyle bir şey.

profile
214
1 hafta önce

Sırma Suyun İçinden Fare Tüyü Çıktı

videoplayer-icon

Her şey başıma gelir dedim ama böylesini ilk defa yaşadım. Sırma suyun içinden insan saçı ya da fare tüyüne benzer kalıntılar çıktı. Tadı zaten bir değişikti ki maalesef damacananın dibine gelince fark ettik yazıklar olsun. İade etmek isteyince üstelik saygısızlaşıyorlar. Sağlık Bakanlığı ne yapıyor...

Sırma Suyun İçinden Fare Tüyü Çıktı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .