Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Sırma ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sırma Soda Kokuyor

105
Müjde
Müjde 26 Ocak 11:56

Sırma soda çilekli meyveli alıyorum fakat çok pis koku var ayrıca kapağı açınca hepsi dokulu veriyor içinde kalan bir Yudum ® aşırı kötü koku yıllar önce severek içtiğim meyveli Sırma sodalar bozuldu gerçekten midemi bozdum her seferinde aynı tarih geçmemesine rağmen bozuk ürün satıveriyorlar lütfen düzeltilmesini arz ediyorum.

Sırma Logo
Sırma26 Ocak 13:05

Benzer Şikayetler

profile
69
14 Şubat

Sırma Sodadan Çıkan Böcekler

Öncelikle sodadan çıkan cisim ikidir alıyorum içinden beyaz böcek gibi şeyler çıkıyor karınca gibi. Bu nedir ya. Her yere şikayet edeceğim sizi. Kaçtır çıkıyor. Yazık günah ayıp ya ayıp. Ben bunu yazarken utanıyorum siz utanmıyorsunuz bir değil iki değil üç.

Sırma Sodadan Çıkan Böcekler
Sırma Sodadan Çıkan Böcekler
profile
40
28 Ocak

Sırma Bozuk Maden Suyu

Sırma maden suyu bozuk çıktı içilmiyor ilk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum 6'lı paket olarak aldım ve soda bozuk çıktı ilgilenilmesini isterim böyle şeylerle karşılaşmak hoş olmuyor ailecek tükettiğimiz bir şey böyle bir hata olmamalı dikkate alınmalı.

profile
181
07 Ocak

Sırma Maden Suyu Aslında Musluk Suyu

Sırma maden suyu aslında musluk suyuna Co2 basılmış kötü tatlı bir sıvı. Evet, 1 Litre Sırma maden suyunun kapağını açıp 1 gün bekletin Co2 azalınca kötü musluk suyu tadını alacaksınız. İnsanları doğal maden suyu diye yanıltıyorlar. Aslında soda olan musluk suyu içiriyorlar.

  • profile
1 Destekçi
profile
112
28 Aralık 2022

Sırma Soda Yetkilileri Şikayet Var

Buradan Sırma yetkililerini sesleniyorum her zaman aldığım ve beğendim Sırma sodaları beni bu sefer yanıltı pazartesi günü aldığım sodanın içinden hamam böceği çıktı ve üstelik şişeyi daha açmamıştım bile en kısa sürede bana dönüş sağlamalarını beklemekteyim şişeyi atmadım ve açmadım bile bilginize.

Sırma Soda Yetkilileri Şikayet Var
profile
40
30 Kasım 2022

Sırma Sodada Gaz Ve Asit Yok

Sırmadan 24lü limonlu soda aldım. Resmen gaz ve asit diye bir şey yok. Suya limon damlatılmış da onu içiyor gibiyiz. 5-6 tane içtim hepsi aynı. Daha önce de birkaç kez böyle olmuştu. Ama ilk defa hepsinin böyle çıkmasına şaşırdım. Test için numune isterlerse verebilirim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .