19 Ekim 2016

Sırma Sudaki Tat Değişikliği...

Dün Sırma' dan 5 lt su aldım fakat bir su bu kadar mı kötü olur suyu kesinlikle yutamadım. Ve bugün aynı aldığım yerden başka bir marka su aldım (Buzdağı) resmen şu içtim. Hayatımda içtiğim en kötü şu Sırma oldu. Terkos suyu desem değil kuyu suyu desem hiç değil. Hayır grip başlangıcıyım dedim herhalde ağzımn tadında değişiklik oldu sandım ama eve gittiğimde (bu arada şirkete su söyledim) o suyu denedim kesinlikle bir değişiklik olduğunu anladım. Şirkette suyun üzerinde tat kısmında "bakılmadı" yazıyordu bunu da belirterek derhal suyu aldığım yere teste tabi tutulması için iade ettim. Kesinlikle artık "Sırma su" içmek istemiyorum. Sanırım gerekli denetlemeler ya yapılmıyor ya da insan değeri artık hiç mi hiç umursanmıyor. Madem böyle bir işe adım attınız böyle insan sağlığını tehdit edecek unsurları mutlak suretle denetlenmesinin asla ihmal edilmemesi gerekir. İlgililere duyurulur.

Eda 3.668 Okunma

Cevaplar

  • Eda03 Ocak 2017

    Bana ne zaman dönüş yapılmış acaba lütfen bana bu dönüşle ilgili detayları 0551 234 83 84 numaralı telefon ile bizzat iletir misiniz? Ben arandıysam ne zaman? Hangi gün aranmışım?

  • Sırma Temsilcisi19 Ekim 2016

    6727141 numaralı şikayet hakkında, Sırma ürünlerine olan ilginiz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetlerimiz tarafından tüketicimize telefon ile ulaşılarak gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. Sırmagrup İçecek San. Ve Tic. A.Ş. 0 (850) 222 90 90 www.sirmagrup.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön