20 Eylül 2016

Sırma  Hediye Hakkında Tutarsız Bilgi Verdi.

Ankara Keçiören Sırma su bayiiden yaklaşık üç aydır damacana su almaktayım. Damacana yanında 500ml PET su hediyeli kampanyalı alıyordum. Kampanya devam etmesine rağmen son verdiğimiz sipariş önce su 500ml suların getirilmediği söylendi. Bir sonraki siparişte hepsinin birlikte geleceği söylendi, olumlu karşıladım. Bugün verdiğim siparişte gelmedi. Nedenini sorduğumuzda çok komik bir cevapla karşılaştım; mesafe olarak uzakta olduğumuz için promosyon suların verilmeyeceği söylendi.

Sipariş verdiğimizde bu promosyonların gönderilmeyeceği bildirilmiş olsaydı siparişi iptal eder veya kabul ederdik. Fakat her seferinde getiren kurye arkadaşlar bir sonrası siparişte deyip oyalamaları, şirketin ne kadar işine pasif baktığını göstermektedir. Ankara bölge müdüre hanımla görüştüğümüzde bayii ile görüşeceği söylendi, fakat geri dönüş yapılmamıştır.

Yüksel 1.719 Okunma

Cevaplar

  • Sırma Temsilcisi20 Eylül 2016

    6471610 numaralı şikayet hakkında, Sırma ürünlerine olan ilginiz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetlerimiz tarafından tüketicimize telefon ile ulaşılarak gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. Sırmagrup İçecek San. Ve Tic. A.Ş. 0 (850) 222 90 90 www.sirmagrup.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön