20 Nisan 2013 #1753517

Şirintaş Mobilya Garanti Süresinde Servis Gelmemesi!

Mimarsinan Büyükçekmece de bulunan Şirintaş Mobilyadan 2011 yılında evimin tüm mobilyalarını aldım satarken 10 yıllık garantisi var dediler.aradan 1 sene geçtikten sonra sürgülü olan gardrop kapağı bozuldu aradık servis geldi tamir etti,tekrar bir kaç ay sonra yine aynı şikayet için şirintaş mobilyayı aradık servis ücreti ödediğiniz takdirde gelip hizmet veririz dediler.


Hani 10 yıllık garantisi vardı inkar ettiler,söylediklerinin arkasında durmadılar,aslında 2 senelik garantisi varmış satarken yanlış beyan ile satış yaptılar bizde kendilerine gittik 2 senelik garantisi bile olsa garanti süremiz henüz dolmadı yapmanız gerekir dedik fakat gelip yapan olmadı hala bozuk gardrop ile yaşıyorum.

Ebru 134 Okunma

Cevaplar

 • Ebru29 Nisan 2013

  siz neden bana dönüş yapmıyorsunuz ne yapmam gerekiyor artık bu durumda bilgi verebilirmisiniz.

 • Ebru26 Nisan 2013

  cevap gelmedi ben mahkemeye gideceğim gördüğünüz gibi nezaketen de olsa aramadılar çünkü satarken peşimde gezenler şikayet için gittiğimde yüzüme bile bakmadılar..

 • Ebru25 Nisan 2013

  hala şirintaş mobilyadan dönüş olmadı

 • Ebru22 Nisan 2013

  Şirintaştan almış olduğum ve sürekli size şikayeti gönderdiğim ürünüm için aşağıdaki haklara sahip olduğum halde neden hala tamiri yapılmıyor kaçıncı kez arızalandı kimse ilgilenmiyor yeni gardrop istiyorum madem tamir etmeyecekler.. Garantili Bir Malın Değiştirilme Ya da Bedelinin İadesi Koşulları Nelerdir ? Garantili ürünler garanti süresinde bir yıl içinde aynı arızayı 4 kez, tüm garanti süresi içinde 6 kez arızalanmasının yanı sıra bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması halinde tüketicinin 4 seçimlik hakkı vardır. Bunlar: 1-Malın yenisi ile değiştirilmesini,2-Ödemiş oldukları bedelin iadesini,3- Ayıp oranında bedel indirimi,4- ücretsiz onarımını, isteyebilirler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön