16 Ocak 2016

Sinpaş Yapı Otopark Yanıltması!

Satış esnasında, bir kapalı bir de açık otopark yeri verileceği söylendi. Bu durumu neredeyse her alıcıya söylendiğini Şikayetvar sitesinden öğrendim. Sonra da sözleşmede bir tane yazılıdır açıklaması yapıyorlar. İyi de bunu bu şekilde söyleseniz daha dürüst olmaz mı? Park yerini ise oturduğumuz evden 4 - 5 blok ötede vermişler. Bu park yeri neye göre ayarlanmış, hiçbir hak ölçüsü yok. Bisiklet yolu üstüne çöp kovası koymuşlar. Çocuklar gelsin çarpsın diye olabilir mi? Sinpaş Yapı firmasını tavsiye etmiyorum.

Bülent 1.666 Okunma

Cevaplar

  • Bülent29 Ocak 2016

    Bu saatten sonra sizden bir şey beklemek çok yanlış olur. 5 blok ötede bir park yeri belirlemede ölçütünüz nedir? Böyle bir tahsis olabilir mi? Alınan bir karar hak, hukuk, hakkaniyet ölçülerini esas almalıdır ama sizdeki uygulamalar oldukça farklı. Size cevaben yazıyorum yoksa bir sorunumun düzeltilme beklentim yoktur.

  • Sinpaş GYO Temsilcisi18 Ocak 2016

    Sn. Bülent Taş, Otopark projemiz mimari ekibimiz tarafından daire metrekareleri-otopark sayısı, toplam yürüyüş uzaklığı gibi konular göz önünde bulundurularak optimum şekilde hesaplanmıştır. Dairelerimize tahsis edilen otoparkların yerleriyle ve sayılarıyla ilgili herhangi bir değişikliğin söz konusu olamayacağını iletmek isterim. Bisiklet alanında bulunan çöp kutusu noktasını mail yoluyla göndermeniz durumunda, site yönetimi ile iletişime geçilerek işlem yapılacaktır. Call Center Birimimiz aracılığıyla ulaştırdığınız şikayet öncelikle Site Yönetimimize iletilmiştir. Site Yönetimine ait teknik ekipler, ilgili kontrollerin ardından konuyu Sinpaş Yapı Teknik Danışmanlık Ekibine aktarmışlardır. Teknik Danışmanlık Ekibimiz, 13.11.2015 tarihinde Otis Yetkilileri ile birlikte sizleri ziyaret ederek, asansöre müdahale etmiş, çalışma sesi seviyesi uygun aralıklara indirilmiştir. Tekrarlayan şikayetiniz üzerine 27.11.2015 tarihinde tekrar ses ölçümleri yapıldığında, alınan değerlerin standartlar aralığında olduğu gözlemlenmiş, tarafınıza bilgilendirilmede bulunulmuştur. Oluşturulan teknik rapor, talep etmeniz durumunda tarafınıza ulaştırılacaktır. Teknik probleminizin çözümüne istinaden Call Center’ımıza ulaştığınız andan itibaren izlenen süreç tamamıyla doğru yönlendirilmiş olup, konuya Satış Sonrası Hizmetler Birimi dahil olmamıştır. Bununla birlikte yaşadığınız aksaklıklarda Sinpaş Yapı Satış Sonrası Hizmetler Ekibi olarak, [email protected] üzerinden sizlere yardımcı olmaktan, gerektiği noktalarda farklı birimlerimize bilgilendirmede yapmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön