Sinpaş Yapı Bina Giriş Kapıları!

Erkin Ö. |

Sinpaş kelebekia projesinden almış olduğum dairemin bulunduğu bloktaki binaya giriş kapıları o kadar basit ve kullanışsız ki çabucacık kırılıyor. Bunun yanında 2 kapı arasındaki geçişler çok dar olmakla beraber her iki kapının da dışarıya doğru çekilerek açılması binaya girmek isteyenlerin sıkışmasına sebep olmaktadır.

Proje ye Sadık kalınmadığını düşünüyorum .Fitness center diye açtıkları yerin basitliği ve komik görünümünden bahsetmek istemiyorum bile siz düşünün artık.

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat Fiziki Şartlar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Haziran
  09:58

  Sn. Erkin Öztürk;
  Kelebekia projemizde bulunan bütün blok giriş kapıları uygulama projemiz doğrultusunda ve aynıdır.
  Üretiminde 1. sınıf alüminyum profil kullanılmıştır ve üretici firma tarafından 5 yıl garantisi mevcuttur. Bahsetmiş olduğunuz kırılmayla ilgili, kapı kolunda bulunan vida gevşemesi sonucunda kol çıkmıştır. Bugün gerekli işlem yapılıp, kapı kolu yerine monte edilmiş bulunmaktadır. Dış kapı aralıklarıyla ilgili de, bildiğiniz gibi blok girişlerinde çift kapı mevcuttur. Site yönetimine daha önce, daire sahipleri tarafından bu şekilde bir talep geldiği taktirde en dışta bulunan kapının çıkarılabileceğini bilgisi verilmiştir. Kendileriyle iletişime geçerek gerekli işlemi yaptırabilirsiniz.
  Konuyu bilgilerinize sunarız,
  Saygılarımızla.