24 Nisan 2015

Sinpaş Yapı Sinpas Liva Satış Sonrası!

Firmadan 2013 senesinde rahmetli kayın validenin üzerine aldığımız evin sahipliğinin mirasçısına geçtiğine dair tüm evrakları 2014 yılında ibraz etmemize ve gerekli yazışmaları yapmamıza rağmen, satış sonrası servisinin ilgisizliginden ötürü konu hala mirasçısına geçmiş görünmemektedir.


Bu sene tekrar bir daha yazışmaları yapmamız beklenmektedir, konuyla alakalı muhatap bulunmamaktadır. Korkarım ki tapu da tüm çabamıza rağmen, rahmetlinin üzerine çıkarılacaktır, tekrar mirasçısının üzerine geçirme masraflarının ne olacağını şimdiden merak ediyorum.

Zafer 1.646 Okunma

Cevaplar

  • Zafer02 Nisan 2016

    Sayın Sinpaş Yapı, yeterli olacaktır diye tarif edilen kısmı satış ve satış sonrası departmanına 1 sene boyunca yazdık. İlgili departmanınızın lakayıtlığından ötürü konuyu buraya yansıttık ve sonrasında neticeye kavuştu, en azından şimdilik. Cevabınızın şekli okuyanlar nezdinde, olayın aslında çok da basit olup bizim ihmalimiz kaynaklı olduğunu belirtir cinsten ki zaten sinpaşın bu tavrıdır bizleri sıkıntıya sokan, anlamadan dinlemeden sadece halka açık portallarda reklam amaçlı cevap yazmasıdır. Yani ürünü satıncaya kadar yapılan reklamı burada devam ettirmenin gereği olmadığını düşünüyorum. Bu vesile ile Şikayetvar.com a çok teşekkür ediyorum.

  • Sinpaş GYO Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Sn. Zafer Demircioğlu, Konu ile ilgili tarafınızla görüşüldüğü üzere, isim değişikliğinin yapılabilmesi için gerekli evrakların Satış ve Satış Sonrası Departmanına ulaştırılması yeterli olacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder, İyi Günler Dileriz. Sinpaş Yapı A.Ş, Satış ve Satış Sonrası Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön