09 Ocak 2015

Sinpaş GYO İnceklife'ta Bitmeyen Sorunlar Pişman Etti

Sinpaş Yapı adına güvenerek maketten aldığımız keyifli yuva hayalimiz zehir oldu. Evi aldığımız günden beri yaşadığımız sayısız sorunlara 1 ay önce pes artık dedirten bir yenisi eklendi. Sinpaş Yapı'nın ev tesliminde karşılıklı mutabakatla imza attığımız teslim edilen bölümlerden bana tahsisli depo alanını imzaların hemen akabinde benim rızam, bilgim olmadan tellerini sökmek suretiyle yarı yarıya küçülttüğünü bir ziyaretimde şans eseri öğrendim. 3 yılda yaşadıklarımı referans aldığımda firma ile zaten bir güvensizlik ilişkimiz vardı ama bu kadarını yapabilecekleri hiç aklıma gelmemişti. Bir aydır bu mağduriyetimin giderilmesi için yetkililerin peşinde koşuyorum, def'aten yazılı şikayet bildirdim, nafile!

Bülent 2.043 Okunma

Cevaplar

  • Bülent22 Şubat 2015

    Bu sorunumu Sinpaş Yapı'a dile getireli sanırım 4 ay oldu. Zerre kadar ilerleme yok. Sinpaş Yapı'ın şikayetime verdiği "şikayet yönetim süreci devam ediyor" cevabı fiktiftir. "bakıyoruz" yaklaşımı dışında somut olarak devam eden bir süreç yok. Firmayı tanımaya çalışmadan, ismine güvenerek, çevredeki cazip alternatifleri dahi görmeden, Ankara'da bu şirketten mağdur olan var mı yok mu diye bakmadan peşinden gittiğimiz bu firma bize hayatımızın dersi oldu.

  • Sinpaş GYO Temsilcisi27 Ocak 2015

    Daire sahibimizin şikayet yönetim süreci devam etmektedir. Müşteri İlişkileri Yönetimi’ne aşağıdaki iletişim kanallarından da ulaşabilirsiniz. - [email protected] - Ev sahiplerine özel BizBize İletişim Ekranı - 444 1 440

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön