08 Şubat 2014 #2283839

Sinpaş GYO Bitmeyen Tadilatlar

Sinpas GYO evlerini dekorasyonsuz (4 duvar) olarak satar , isterseniz parasını vererek yine kendi markası olan Dekors'dan dekorasyon satın alabilirsiniz.Sözleşmede dekorasyonu 6 ay içerisinde yaptıracağınızın taahhüdünü imzalarsınız ve bu yapılmaz ise ceza-i şartı vardır. Sorun şu ki Sinpaş İstanbul Saraylarında orturduğum apartmanda teslimatlar 2012 Aralık ayında başladı,ancak bugün bile hala dairelerde tadilat çalışmaları devam ediyor.


Yani üzerinden tam olarak 1 yıl 2 ay geçmiş ve halen sabahları matkap sesine uyanıyoruz. Sinpaş dairesindeki tadilatları geciktirenleri takip etmiyor.Bu yazıyı okuyanlara uyarı Sinpaş'tan bir ev alırsanız uzun süre şantiye gürültüsü ile yaşayacaksınız.

Murat 3.729 Okunma

Cevaplar

  • Sinpaş GYO Temsilcisi10 Şubat 2014

    İstanbul Sarayları projemizde ev teslimleri devam etmektedir. Her yeni teslim edilen dairenin 6 aylık dekorasyon süreci başlamaktadır. Bu süreyi dolduran ev sahiplerimize öncesinde yazılı uyarı, dekorasyonun yine de tamamlanmaması durumunda ihtarname gönderilmektedir. Bilgilerinize sunarız. Sinpaş GYO Müşteri İlişkileri Yönetimi’ne aşağıdaki iletişim kanallarından da ulaşabilirsiniz. - [email protected] - Ev sahiplerimize özel BizBize iletişim ekranı - 444 1 440

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön