17 Ekim 2014

Sinpaş GYO Teknik Servis Aksaklığı!

2 aya yakın kiracı olarak oturduğumuz 26 hisar kulede PVC doğramalardan, ısıtma sisteminden şikayetçiyiz. Eve taşınmadan önce fark ettiğimiz salon akordeon kapısının kapanmaması hakkında yardım istedik. Birkaç hafta sonra geldiler 1 yıllık garanti süresi dolduğu için kendilerinin yapabileceği birşey olmadığını söylediler. Para vererek yaptırmamız gerekiyormuş. (evin ilk oturanı biziz. Çok adaletli bir garanti kapsamı!) PVC ses ve ısı yalıtımı kötü. Şiddetli rüzgarda (ki halkalı hep rüzgarlıdır.) y. Odası penceresi kısmen yerinden oynadı. Teknik servisi halen bekliyoruz. Evin içinde PVC' den sızan sürekli bir rüzgar uğultusu var. Çalışma saatlerini ve veya eleman sayısı genişletmeleri gerek.

Büşra 3.313 Okunma

Cevaplar

  • Büşra 06 Kasım 2014

    problem çözülmedi. çözüleceğine dair iletişime dahi geçilmedi. üstüne 1 aya yakındır ısınamadığımızı belirtmiş olmamıza rağmen hala kimse gelmedi. bütün haftasonu evde bir teknik servis elemanı bekliyoruz. koca siteye bakan tek bir teknik servis elemanı! Ne bir saat veriyorlar, nede söz verdikleri günde geliyorlar. hala adam gelecek bakacak. donuyoruz! sinpaş tan evde alınmaz evde kiralanmaz!

  • Sinpaş GYO Temsilcisi24 Ekim 2014

    Ev sahibimizin şikayetiyle ilgili gerekli teknik çalışmalar başlatılmıştır. Müşteri İlişkileri Yönetimi’ne aşağıdaki iletişim kanallarından da ulaşabilirsiniz. - [email protected] - Ev sahiplerine özel BizBize İletişim Ekranı - 444 1 440

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön