19 Ekim 2016

Sinpaş GYO Liva Turkuaz Sitesinde 4 Aydır Doğalgaz Açılmasını Bekliyorum...

4 ay önce kiracı olarak oturmaya başladım. İgdaş doğal gazı açmadan önce firmanın anlaştığı mühendislik firması kaçak kontrollerini yapıp İgdaş dan randevu alıyor. 4 ay içerisinde İgdaş 4 defa (sayısını bile artık
hatırlayamıyorum daha fazla da olabilir) kontrole geldi ve her seferinde bir sorun çıktı. İlk kontrolde saatinizi almışlar ortada saat yok dedi gitti İgdaş firması daha sonra o saat değilmiş başka bir şeymiş biz hallettik diye tekrar randevu aldı. Sonrasında İgdaş tekrar geldiğinde kaçak tespit etti. Mühendislik firması her seferinde farklı elemanlar gönderip aynı kontrolleri aynı işlemleri yapıp hiçbir sorun olmadığı gerekçesiyle İgdaş'tan tekrar tekrar randevu aldı. İgdaş her geldiğinde tekrar kaçak tespit etti. Sonuç olarak 4 ay oldu hala gaz açılamadı. Her gün yönetimi arayıp aynı şeyleri söylemekten bıktım.

Gökçe 3.516 Okunma

Cevaplar

 • Gökçe 10 Ocak 2017

  Artık 4 ay değil tam olarak 7 ay oldu. 7 aydır evde doğalgaz yok

 • Gökçe 10 Ocak 2017

  Doğalgazımla ilgili hala bir gelişme olmadı.

 • Gökçe 08 Kasım 2016

  En son yorumumun üzerinden 12 gün geçti hala gaz kaçağının önlenmesi için eve gelen yok. Yönetimden herhangi bir bilgi yok. Bu nedenle evden çıkmak zorunda kalacağım. Sinpaş Yapı artık rezillik boyutunu geçmiştir.

 • Gökçe 27 Ekim 2016

  Doğalgazım açılana kadar şikayetim geçerlidir, ki hala yönetimden bununla ilgili bir geri dönüş ya da çalışma olmadı. Yönetimle her konuştuğumda yapılacak cevabı alıyorum ama sonuç sıfır.

 • Sinpaş Yapı Temsilcisi21 Ekim 2016

  Değerli Kat Malikimiz; Doğalgaz probleminize ilişkin ilgili firmayla görüşülmüş olup çözüm için gerekli adımlar atılmıştır. Detaylı bilgi almak adına site yönetiminizle irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Sinpaş Yapı A.Ş. Satış Sonrası Hizm. Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön