Sinpaş GYO İstanbul Saraylarındaki Tesisleri Açılmıyor.

Murat E. |

İstanbul Sarayları sitesinde 1 buçuk yıldır oturuyorum. Bizlere kapalı tesisler için Mart 15 de açılacak denildi. Ardından yetiştiremediklerini ve Temmuz da açacaklarını sonra yine yetiştiremediklerini Eylül 15'de açacaklarını söylediler. Artık sorduğumuz zaman tarih bile vermiyorlar. Sinpaş'ın keyfine kalmış diyorlar. Daireleri satarken göz boyamak için vaat veriyorlar fakat yerine getirmiyorlar.

Ayrıca Sinpaş Yapı gibi bir firmanın kendi ürettiği asansör markasının bu kadar kalitesiz olabileceğini hiç tahmin edemezdim. o kadar yüksek katlı bina yapıyorlar asansör sürekli arıza veriyor ve çok yavaş. Asansörleri kaliteli bir asansörle değiştirmeleri gerektiğini düşünüyorum.

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat Fiziki Şartlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  09:16

  Değerli Ev Sahibimiz,

  Öncelikle, İstanbul Sarayları projemizde kullanılan asansörlerin Sinpaş GYO tarafından üretilmediklerini belirtmek isteriz. Asansörlerin tamamı yeşil etiketli olup şikayetinizi site yönetimi üzerinden takip edebilirsiniz, bizim de ayrıca takipçisi olacağımızı bildiririz. Spor salonu ise 27 Aralık tarihinde hizmete girmiştir.

  Müşteri İlişkileri Yönetimi’ne aşağıdaki iletişim kanallarından da ulaşabilirsiniz.
  - miy@sinpasgyo.com.tr
  - Ev sahiplerine özel BizBize İletişim Ekranı
  - 444 1 440

  Saygılarımızla,

  Sinpaş GYO
  Müşteri İlişkileri Yönetimi