20 Temmuz 2013

Sinpaş GYO Erguvan Evleri Yangın Merdivenleri Beton Olarak Bırakılmış!

Sinpaş GYO Bosphorus City Erguvan Evleri yangın merdivenleri beton olarak bırakıldığı için merdivenler olduğundan daha dar basamakları bulunmaktadır. Herhangi bir yangın durumu veya acil durumda inişlerde kazalar ve yaralanmalara neden olacaktır. Zaten hem yangın merdiven boşluğu hem apartmanın normal merdiven boşlukları çok dar planlanmıştır, taşınma esnasında çok zorluklar olmuştur.

Benzer sitelerde yangın merdivenleri mermer ile kaplanarak merdivenin darlığı da giderilmiştir. Aynı zamanda temizliği de mümkün değildir. Mermer ile kaplanması gerekmektedir. Yangın yönetmeliğine uygun diye geçiştirilmektedir, önemli olan insan sağlığı ve kullanışlı olmasıdır. Konunun değerlendirilmesini istiyorum.

Meltem 1.019 Okunma

Cevaplar

  • Sinpaş GYO Temsilcisi10 Şubat 2015

    Sinpaş GYO olarak hayata geçirdiğimiz tüm projelere kırk yılı aşan deneyimimizi yansıtıyor ve daire sakinlerimize onlar için en uygun ve kullanışlı çözümleri sunuyoruz. Kullandığımız bütün ekipmanlar ve üretimlerimiz güncel tüm yasa ve yönetmeliklere uygundur. Saygılarımızla, Sinpaş GYO Müşteri İlişkileri Yönetimi

  • Meltem25 Temmuz 2013

    Şikayetle ilgili geri dönüş yapılmadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön