24 Haziran 2015

Sinop Merkez'de Yeni Taşındığım Eve Türk Telekom Tarafından Telefon Hattı Çekilemiyor.

Türk Telekom şu çağda evime telefon hattı çekemiyorsa bu kesinlikle kendilerinden kaynaklanan bir sorunla alakalıdır. Bunun herhangi bir haklı izahı yoktur. Eğer bu hizmeti sağlayamıyorsa devlet tarafından bu duruma müdahale edilmesi gerekir. Sonuçta özelleştirme yapılırken hizmette aksama durumunda mutlaka devlet tarafından bir yaptırım konulmuştur diye düşünüyorum. 3 metre önümüzde telefon direği bile varken durum maalesef bu.

Serdar 41 Okunma

Cevaplar

  • Serdar26 Temmuz 2015

    Şikayetimle ilgili olarak kimse benimle bağlantıya geçmedi, sonuç olarak şu yüzyılda Sinop il (! ?) merkezinde 30 metre mesafesinde internet olan bir evde ne internet ne telefon hizmeti telekom tarafından sağlanamıyor. Yazık telekom'a!

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Haziran 2015

    Sayın Serdar Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Şeymanur TOK Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön