02 Nisan 2013 #1721110

Singer Servise Gitti Geldi Sorun Tekrarladı!

Bir ay önce aldığım 1408 dikiş makinesini elime bir çekiç alıp parçalamak istiyorum, alındığı hafta denendi ve alt iplikte sorun çıktı neyse servise gitti bir hafta kaldı geri geldi denendi tekrar aynı sorun tekrar servis. On gün sonra geri geldi bugün denendi ve ben bir ev kadını olarak bir seri katil öfkesine bürünmüş durumdayım...


Bahaneler hep aynı kalın kumaş, yanlış ip vs. ben hazır giyimciyim altı sene dirsek çürüttüm bir müşteri temsilcisinden daha fazla bilgim olsun müsade edilirse. Her hangi bir kitapçığa bile ihtiyaç duymadan 5 iplikli overlok makinasını söküp takan birini yanıltmaya kalkışıp gülünç duruma düşen tuhaf firma!

Fatma 2.450 Okunma

Cevaplar

  • Fatma04 Mayıs 2013

    günlerden olmuş 4Mayıs... iki gün sonra Deniz'lerin ölüm yıldönümü. 70li yıllarda gencecik üniversite öğrencileri darbe yapıyor, yıl olmuş 2013 koskoca singer hatalı makinesinin arkasında duramıyor yazıklar olsun!!

  • Fatma24 Nisan 2013

    merci:))) artık ağzımla gülemiyorum ne diyeyim? bugün 24 nisan makineyi dün saat 16:00 itibariyle aldım servisten bugün kullandım yarım saat falan olmuştur yine sonuç patates! bana tamir edilir yapılır,bla bla bla laflar ediliyor fakat kimse beni dinlemiyor! bu makine fabrika arızası bulunan, doğuştan kusurlu bir makine ve evlat değil ki sevilsin ya da evcil hayvan değil ki evde tutulsun... anlamıyorum neden ısrar ediliyor? sabrını mı deniyorsunuz müşterilerinizin? bi gün çıkıp biz size şaka yaptık falan mı diyeceksiniz? ve unutmadan ; yine gün geçmiyor ki bir singer servis klasiği yaşanmasın... yedek parçaların tümü kayıp,servisi arayıp sormak zahmetine bile katlanmadım,yalan,bahane ve saçmalık dinlemekten midem bulanıyor çünkü artık! ve ne kadar sözünün arkasında duran bir firmaymışsınız hep beraber gördük.. makine kusurlu dediysem kusurludur...psikopatmıyım ben sürekli tamire getirip götürmek denemek-yanılmak hadi olmadı yeni baştan,keyif mi alıyorum bunlardan? ben almadığıma göre siz alıyor olmalısınız... iyimisiniz?

  • Singer Temsilcisi19 Nisan 2013

    Merhaba, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Şikayetiniz kayıt edilmiş olup en kısa sürede sorununuzla ilgili dönüş yapılacaktır. İyi Günler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön