3 g
Yorum Yap
#11855339

Sinemia Sürekli Hata Veriyor Bilet Alamıyorum!

Sinemia uygulamasından sinema bileti alamıyorum, canlı desteğe bağlanamıyorum. Uygulamanın her yeri hatalarla dolu 1 haftadır bu şekilde devam ediyor. Canlı desteğe bağlanamadığım için destek@sinemia.com'dan yazıyorum robot gibi cevaplar veriyorlar sorunum çözülmedi. 2 aydır param çöpe gidiyor.

İrem İrem 587 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

 • İrem2 g

  Son ayın ücret iadesini istiyorum

 • İrem2 g

  Üyeliğim yarın bitiyor ve ben uygulamadaki hatalar yüzünden haklarımı kullanamadım. Hiçbir konuda destek olmadınız. Bu şirketin sahibi ve çalışanlarında vicdan söz konusu değil. Problemimin çözülmediği gibi 20 TL ye bile el koydunuz. Telefon hattınız bile yok ama bir gün İstanbul'a gelip ofisinizi basıcam o 20 TL yi de alacağım !

 • İrem3 g

  Canlı desteğe giremiyorum hala hata vermeye devam ediyor. Neden yardımcı olamıyorsunuz acaba? İnsanların paralarını alıp bu şekilde mağdur olmalarını izlemek hoşunuza mı gidiyor... ! Destek mailinizden attığınız tek mail sorunun çözüldüğüne dair ancak sorunun çözüldüğü falan yok. Param çöpe gitti haklarımı kullanamıyorum!

 • İrem3 g

  Hala hata vermeye devam ediyor. Neden yardımcı olamıyorsunuz acaba? İnsanların paralarını alıp bu şekilde mağdur olmalarını izlemek hoşunuza mı gidiyor...!

Ziyaretçi Yorumları