13 Aralık 2018
Yorum Yap
#11293769

Sinemia Parasını Ödediğim Ürünü Kullanamıyorum!

Ben yaklaşık 3 senedir Elite üyeyim. Her gün bir film sloganıyla başladı, ilk başlarda da ufak tefek problemler oldu, ama destek anında çözümde bulunuyordu. Sonraları 4dx film hakkı ayda 1 e indi ve bunu gişede bilet alamadığımda öğrendim, rezil olarak!
Sonra bilet fotoğrafı istemeye başlandı. Yanımda Sinemia kullanan başka arkadaşım ile aynı filme bilet alacağız, bana check-in den sonra bilet fotoğrafı yükleyin diye bir uyarı geliyor, arkadaşın hesabında öyle bir şey yok (arkadaşım benim kadar film izlemiyor bu arada). Sanki kaçakçılık, değnekçilik yapıyoruz da biletin resmini istiyor. Bu yüz kızartıcı bir harekettir! Neyse birkaç defa bu oldu ve yükledim, daha sonra bir seferinde gişe görevlisine şifre vs... Verirken uygulama kapanmış, açtığımda bilet fotoğrafı yükleyin uyarısı gitmişti, her yere bakmama rağmen bulamadım. Bende gerek kalmadığını düşündüm. Sonrasında geçen gün check-in yaparken; Yanlış kullanımdan dolayı üyelik durduruldu tarzında bir uyarı geldi. 10.5 TL ödemem gerekiyormuş!
Ben sizin uygulamanızın hatası yüzünden bu parayı ödemem! Ödemeyeceğim de! Bileti atmamıştım! Resmini de ekleyerek size attım, sizin yanlışınız olan durumun düzeltilmesi için, maile cevapta verilmedi! Burada da düzelmez ise hakkımı hukuk yoluna taşıyacağım! Bu kadar saygısızlık olmaz!

Barış Barış 859 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler