25 Ekim 2014

Sinbo Yedek Parça Temin Etmiyor

Son bir kaç senedir Sinbo shb-3021 model mikser kullanmaktaydım. Kesici ağızların olduğu yuvada oluşan bir sıkıntı sonrası parasını ödemek üzere ilgili parçayı 4446686 numaralı telefonu arayarak talep ettiğimde, urunun yaşı sebebiyle yedek parça temin edemeyeceklerini söylediler.

Halihazirda yedek parça sağlanması zorunluluğu olan bir süre içerisinde hizmet vermemeleri ve tüketici hakları kanununa aykırı davranmalarına rağmen ilgili bakanlığın işlem yapmaması çok üzücü. Yeni bir müşteri daha kaybettiniz, müşteri kazanmanın ne kadar zor olduğunu bilirim.

Bahadir 1.110 Okunma

Cevaplar

  • Bahadir07 Kasım 2014

    Açıkçası Sinbo'dan atafıma döndüler fakat adı geçen ürünümün son üretim tarihinin nasıl 12 yıl önce olduğunu banlayamadım.Benim satınalma tarihim 7 yıldan az olduğu için yedek parça beklentimin olmasını normal karşılıyorum. Anladığım kadarıyla Sinbo ürünlerinde rafta bekleme süresi 5-6 yıla kadar çıkabiliyor :). Neyse ki fazla maliyetli bir ürün değildi. Ama sanmıyorum ki bundan sonra bir daha Sinbo ile çalışabileyim. Saygılar.

  • Sinbo Temsilcisi28 Ekim 2014

    Değerli Tüketicimiz; Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılamadığından e-mail ile gerekli bilgilerimiz paylaşılmıştır. %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi 444 66 86 www.sinbo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön