Sinbo Smoothie Blender Akıtıyor

Şerife Şerife03 Haziran 15:42

Sinbo smoothie blender akıtıyor. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için tam 1 saat bekledim ama ne yazık ki bağlanmadı. 1 sene önce aldığım makineyi 3,4 defa denedim ama hala akıtıyor müşteri hizmetlerine de bağlanamadım lütfen sorunu çözün yardımcı olursanız sevinirim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Şerife 04 Haziran 11:16

Dün müşteri hizmetleriyle görüştüm WhatsApp'tan video ve fotograf istediler attım dönüş saglıycaz demildi fakat sağlanmadı ben aradım müşteri hizmetlerini ama o kadar beklememe rağmen açan olmadı yardımcı olursanız sevinirim.

Sinbo Logo Sinbo 03 Haziran 15:44

Değerli Tüketicimiz; Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılarak bilgi paylaşılmıştır. %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi 0850 811 65 65 www.sinbo.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler