17 Nisan 2013 #1748387

Sinbo Satış Sonrası Hizmetlerinin İlgisizliği!

Sinbo SBM-4075 model ekmek yapma makinesinin 4.kez kullanımında duman ve yanık kokusu belirtileri ile arıza meydana gelmiştir. İki defa internet siteleri üzerinden arıza bildirimi yapmama rağmen belirtildiği gibi kargo firmasından teslim alınmamış ve geri dönüş sağlanmamıştır. Ayıplı maldan dolayı üründen faydalanamamaktayım ve satış sonrası hizmetlerinin ilgisizliğinden mağdur durumdayım.

Serkan 272 Okunma

Cevaplar

 • Sinbo Temsilcisi22 Nisan 2013

  Değerli Tüketicimiz; Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılarak bilgi paylaşılmıştır. %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi 444 66 86 www.sinbo.com.tr

 • Serkan22 Nisan 2013

  Sinbo ekmek yapma makinemiz daha 4. kullanımda arıza vererek kullanılmaz duruma gelmiştir. Sözde "kapıdan kapıya" garanti politikaları gereği iki kez başvuru yapılmış fakat geri dönüş olmamıştır. 444 66 86 Tüketici hattı ve 422 94 94 Teknik servis hatlarını aradığımda hiç bir muhattap bulamıyor ve uzun bekleyişler sonucu hat düşmektedir. Şikayetlerimiz kaale alınmıyor, burada dile getirdiğimizde ise klasik Sinbo garanti politikası %100 müşteri memnuniyeti vs. içerikli bir metini tüm Sinbo şikayetlerinde kopyala/yapıştır yaparak cevap olarak yazılıyor, ben daha fazla zaman kaybetmeden tüketici mahkemesine başvuracağım tüm Sinbo alacaklara ayrıca duyrulur.

 • Serkan20 Nisan 2013

  %100 Müşteri Memnuniyet ilkeniz ile çalışan firmanız halen ne e-mail ne de telefon ile tarafıma ulaşmamış, aylardır arızalı olarak ürün bir kenarda garanti süresi dolmasını beklemektedir. Artık ilgisiz firmanıza daha fazla başvuru yaparak zaman kaybetmek istemiyorum, tüketici mahkemesine başvurarak elimdeki belgeler ile tüm yasal haklarımı kullanacağım.

 • Serkan17 Nisan 2013

  Satmış olduğunuz ürünün arkasında durarak mevcut arızamın giderilmesi konusunda destek olmanız yeterli, tek düşüncem bu.

 • Sinbo Temsilcisi17 Nisan 2013

  Değerli Tüketicimiz; Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılamadığından e-mail ile gerekli bilgilerimiz paylaşılmıştır. %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi 444 66 86 www.sinbo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön