17 Aralık 2015

Sinbo Kahve Makinesinin Sadece Su Kaynatması!

Bir ay önce aldığımız Sinbo elektrikli cezveyle ilk bir iki denememizde kahve yapabildik. Sonraki her seferde sadece suyu ısıtıyor, kahve dibe çöküyor ve ne görüntü ne de tat olarak Türk kahvesine benzemiyor. Sinbo müşteri hizmetlerini aradığımızda elektrik geliyorsa sorun yok, aynı makineden bizde kullanıyoruz cevabını aldık. Bu durumu arıza olarak görmedikleri için garantiye de almadılar. Suyu ısıtmak için su ısıtıcısı alabilirdim, kahve makinesini Türk kahvesi yapmak için aldım ama sadece su ısıtıyor. Alete elektriğin geliyor olması aletin amacına uygun çalıştığı anlamına gelmiyor.

Hakan 623 Okunma

Cevaplar

  • Hakan18 Aralık 2015

    Konuyla ilgili herhangi bir mail geri dönüşü almadım. Sadece bir numaradan arandım,1 dk sonra numarayı geri aradığımda Sinbo santral olduğunu ve tekrar aranacağımı söylediler fakat aramadılar. Zaten ilk başta müşteri hizmetlerini aradığımda da gayet umursamaz bir tavırla cevap verilmişti.

  • Sinbo Temsilcisi18 Aralık 2015

    Değerli Tüketicimiz; Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılamadığından e-mail ile gerekli bilgilerimiz paylaşılmıştır. %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi 444 66 86 www.sinbo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön