Sinbo Ütü Kusurlu Çıktı!

Erkan G. |

İlk aldık hiç buhar vermedi su akıttı. Bütün çamaşırları ıslattı ütülemedi. Kargoyla Sinbo'ya gönderdik ütü geri geldiğinde aynıydı. Bize yanlış kullandığımızı söyleyip nasıl kullanılacağını anlatan bir kağıtla gönderdiler. Yine bir mendil bile ütülemedi. Tekrar gönderin biz hallederiz dediler. Tekrar Gönderdik ütü geldiğinde hiç su akıtmıyordu. Muhteşem buhar veriyordu. Pantolon ütülemek istedim ütüyü ilk pantolona sürdüğümde pantolonun paçasını yaktı. Ayarını yanlış yaptım zannettim naylon ayarına getirdim tülü de yaktı. Eşarbımı yaktı bir defa bile ütüyü giysiye değdiğinde çamaşırları yakıyor.

Etiketler :

İşlevini Eksik / Kusurlu Yapma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Temmuz
  17:16

  Değerli Tüketicimiz;

  Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılarak bilgi paylaşılmıştır.

  %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi
  444 66 86
  www.sinbo.com.tr