Sinbo Tüm Ürünleri Arızalı.

Ece A. |

Evimde Sinbo tost makinesi kullanıyordum, artık teflonları iyice soyulmuştu ve de plastik aksamı kırılmıştı, aslında eski tip ızgaraları değişebilen modelden; ama değişim de makine ile aynı fiyat diye ben de en iyisi yenisini almak dedim ve aldım ama almaz olaydım keşke, daha 1 yıl ile olmadan üstelik hiç metal kullanmadığım halde teflonu soyuldu, garantisi halen devam ediyor, üstelik yeni makinelerde ızgaraları değişilmeyecek şekilde yapmışlar yani ızgara soyulunca çalışan makineyi kaldır at diyorlar. Üstelik ızgara çıkmadığı için, aralar giren malzemelerin temizliği de çok zor oluyor.

Etiketler :

Deformasyon İşlevini Eksik Yapma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mayıs
  14:23

  Değerli Tüketicimiz;

  Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılarak bilgi paylaşılmıştır.

  %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi
  444 66 86
  www.sinbo.com.tr