Sinbo Su Isıtıcımdan Plastik Kokusu Geliyor.

İlker G. |

A101'den Sinbo Sk-7303 model su ısıtıcı aldım. Bir süre kullanmama rağmen, suyu ısıttıktan sonra oluşan plastik kokusu şiddetini hiç azaltmayarak gelmeye devam ediyor. Artık su ısıtıcısını kullanmıyorum. Bozulanın yerine "belki idare eder" diye aldığım bu ürün için firmayla görüştüğümde firmaya kargolamamı, incelemeleri gerektiğini söylediler.

Böylesine ucuz bir ürünü kargoya verip, sonuç bekleme niyetinde değilim, ki üretenler de böyle ucuz ürünler için kimsenin prosedürlerle beklemelerle uğraşmayacağını düşündüklerinden böyle hatalı bir seriyi A101'de satıyor olabilirler. İnsanın ağız tadını kaçıracak şekilde su ısıtan bu su ısıtıcıyı ve ilgili firmayı buradan ilgilenen herkese şikayet ediyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Şubat
  10:30

  Değerli Tüketicimiz;

  Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılamadığından e-mail ile gerekli bilgilerimiz paylaşılmıştır.

  %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi
  444 66 86
  www.sinbo.com.tr