Sinbo Su Isıtıcım Paslandı.

Serhad Ömer K. |

Ürünü 13 Şubat 2015 tarihinde satın aldım. Bugün 17 şubat salı günü daha 1 hafta dolmadan su ısıtıcının içerisinde bulunan rezistans paslanmaya başladı. Üzerinde nokta nokta pas lekeleri oluşuyor. Bu kadarda olmaz dedirten ve insan sağlığını tehdit eden bu unsur insanı gerçekten hayal kırıklığına uğratıyor ve vitrinlerdeki Sinbo ürünlerinden soğutuyor.

Etiketler :

Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhad Ömer K.
  21 Şubat
  14:39

  % 100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi dediğiniz şey, mağdur müşteri çağrı merkezini aradığında yüksek ses tonuyla dönüt alıp haksız duruma düşmesi galiba...
  Aramışsınız 1 kere yetişemedim ben aradım sizi arayacağız dediler.
  Ertesi gün 444 66 86 No.. lu Müşteri İlişkileri Merkezini aradığımda bana ürünün tamiri için göndermem istendi. 1 haftalık fabrikasyon hatalı sıfır ürünü tamir mi edeceksiniz? Değişim talebinde bulunduğumda bana değişim yapma yetkimiz yok dediler. Sinbo nun genel merkezinin değişim yapma yetkisi yoksa satın aldığım market mi değişim yapacak?
  Ürünümün değişmesini talep ediyrum.

 • 20 Şubat
  10:52

  Değerli Tüketicimiz;

  Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılamadığından e-mail ile gerekli bilgilerimiz paylaşılmıştır.

  %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi
  444 66 86
  www.sinbo.com.tr