Sinbo Onaysız Garanti Belgesi!

Selma K. |

10 gün kadar önce Migros'tan Sinbo doğrayıcı aldım. Çok değil 40 tl gibi bir fiyatı var. Aldığımda sordum garanti belgesi onaylatıyor muyuz diye, her şeyi içinde dediler. Bende garanti belgesi var nasıl olsa diye ve o gün çok fazla alışveriş ettiğim için fişi saklamak aklıma bile gelmedi.

Eve geldim birkaç gün sonra doğrayıcıyı çalıştırmak istedim ama maalesef bozuk! Sinbo müşteri hizmetlerini aradım aldıracaklarını söylediler. Ama müşteri temsilcisi bayan garanti belgesinde onay yoksa ücretli tamir edeceklerini söyledi. Garanti belgesinde onay yok. Migros'un söylediği herşey içinde, onaysız bir garanti belgesinden ibaretmiş. Migros'u mu Sinbo'yu mu şikayet etsem bilemedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme İşlevini yapamama Garanti Belgesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Aralık
  11:14

  Değerli Tüketicimiz;

  Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılarak bilgi paylaşılmıştır.

  %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi
  444 66 86
  www.sinbo.com.tr