Sinbo Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmadı!

İsa A. |

Aşırı titreme sonucu Roller marka rsc01 ürünü servisinize gönderdim bugün beni aradılar. Çarpmadan dolayı lastik değişimi yapılacak denildi 400 TL ücret talep edildi. Müşteri hizmetlerini tekrar aradım cihaz 780 TL benden 400 TL talep ediliyor bir lastik ücreti bedeli fazla dedim sonra bana kartı arızalı denildi. Teknik personel bu konuda bilgi vermedi.

Şikayetim cihazın titreme yapması zaten lastik tamam elektronik kartı nasıl bozmuş olabilirim. Lastik çarpmadan dolayı oldu kartın zarar görebilmesi için ürünün plastik aksamı kırılması gerekmez miydi? Bu konuda bana görüntülü cevap verir misiniz kartın hasar aldığına dair yoksa ben kendim tespit yaptırıp tüketici mahkemesine gideceğim.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Haziran
  12:49

  Değerli Tüketicimiz;

  Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılarak bilgi paylaşılmıştır.

  %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi
  444 66 86
  www.sinbo.com.tr