Sinbo Garanti Belgesi Geçerli Değilmiş!

Dilara M. |

Sinbo marka dijital baskül aldım. Aldığım günden beri yanlış tartmaya başladı ve devam etti. Bunun üzerine servisi aradım, garanti belgemin olduğunu, belgemde ürünü satın aldığım mağazanın kaşe ve imzasının ayrıca satın alım tarihinin bulunduğunu söyledim. Ayrıca A-101' den kaşeli imzalı yazılı bir kağıt'ımın olduğunu söyledim. Servis bana tartılarda garanti belgesinin Sanayi bakanlığının kararına göre artık etkili olmadığını paralı olarak arızanın giderileceğini bildirdi. Sanayi bakanlığının böyle bir kararı olduğunu da sanmıyorum. Bana neden garanti belgesi veriliyor o zaman? Böyle bir saçmalık olabilir mi? Tüketici böyle mağdur edilebilir mi?

Etiketler :

Garanti Belgesi Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Şubat
  16:52

  Değerli Tüketicimiz;

  Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılarak bilgi paylaşılmıştır.

  %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi
  444 66 86
  www.sinbo.com.tr