22 Ekim 2013

Sinbo Emiş Gücü Zayıf Süpürge!

İyi çekmeyen ve çok gürültü yapan elektrikli süpürgemi Yurtiçi Kargo ile Sinbo'ya gönderdim. Daha evvel de 1-2 ürünümde sorun olmuş, ya tamir edip ya da yenisini gönderip telafi etmişlerdi. Bu kez "kullanıcısı hatası" deyip 50 TL karşılığında yenisiyle değiştirebileceklerini söylediler.

Böylesine rekabetin kızıştığı bir ortamda müşteriye hatası olduğunu söylemek oldukça yanlış bir tutum. Zira sadece torba takılıp toz çektiğin bir aleti ne kadar yanlış kullanabilirsin ki?
Ürünümü tamir etmeye dahi tenezzül etmiyorlar. Ben de bir daha Sinbo'yu tercih etmeyeceğim.

Emre 502 Okunma

Cevaplar

 • Emre15 Kasım 2013

  Şirket benden 50 TL ücret aldı. Olacak iş değil.

 • Emre28 Ekim 2013

  Buradaki her mesajımdan sonra Sinbo beni arıyor ve arayan temsilcinin tavrı her defasında daha da küstahlaşıyor. Ürünlerini aldığım için pişman olmam bir yana, mağdur etmesi bir yana, küstahlıkları katlanılamaz.

 • Sinbo Temsilcisi28 Ekim 2013

  Değerli Tüketicimiz; Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılarak detaylı olarak bilgi paylaşılmıştır. Cihazınız ile ilgili olarak kullanım hatası tespit edilmiş olup cihazınızın garanti süresi dolduğundan dolayı da tarafınıza ücret bilgisi iletilmiştir. %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi 444 66 86 www.sinbo.com.tr

 • Emre25 Ekim 2013

  Aramış olmak aradıkları için tatmin edici bulmadım. Şikayetvar'daki şikayetimi kaldırmam için yapılmış bir aramaydı ve hiçbir çözüm sunulmadı.

 • Emre24 Ekim 2013

  Gereksiz bir arama yapıldı. Tatmin edici değiller.

 • Sinbo Temsilcisi24 Ekim 2013

  Değerli Tüketicimiz; Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılarak bilgi paylaşılmıştır. %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi 444 66 86 www.sinbo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön