Alper E. Teşekkür Mesajı

Sinbo gerekli desteği verdi. Yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum.

Sinbo El Süpürgesi Aküsü İçin Ücret Talep Etmesi.

Alper E. |

Sinbo tüketici hattını aradım. SVC-3455W model el süpürgesinin şarjı dolu olduğu halde çalışmadığını belirttim. Aküsünün bittiğini ve akü değişiminin ücretli olduğunu söyledi. Daha 1 yılı dolmamış ürünün hiçbir parçası "kullanıcı hatası" yoksa ücretli yapılamaz. Üründe düşürme, sıvı teması veya yanlış kullanım gibi hatalar yapmadığım halde ürün 1 sene içinde çalışmaz hale geldi. Akü ile pil aynı şey değildir. Televizyon;1000 TL kumandasının pili 1 TL dir. Ama Sinbo El Süpürgesi 49 TL aküsü 25 TL. Bu tüketici haklarına aykırıdır! Bu haksızlığı sosyal medyada bir görsel ile duyurmaya çalışacağım. Ardından da tüketici heyetine başvuruda bulunup diğer tüketiciler için emsal karar çıkartacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper E.
  21 Mayıs
  13:10

  Destek oldukları için teşekkürler

 • Alper E.
  21 Mayıs
  13:09

  Sinbo gerekli desteği verdi. Yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum.

 • 10 Mayıs
  13:56

  Değerli Tüketicimiz;

  Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılarak bilgi paylaşılmıştır.

  %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi
  444 66 86
  www.sinbo.com.tr