29 Mart 2013

Sinbo Çay seti Garanti Fiyaskosu!

Üst demlik ısıtıcının üzerindeyken kendi kendine çatladı. Daha 1 yıl garantim olmasına rağmen demlik için benden yedek parça maliyeti istediler. Maliyeti zaten çay setini aldığım fiyata geliyor. Ben böyle bir hizmet görmedim.

Burçin 138 Okunma

Cevaplar

 • Sinbo Temsilcisi12 Nisan 2013

  Değerli Tüketicimiz; Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılarak bilgi paylaşılmıştır. %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi 444 66 86 www.sinbo.com.tr

 • Burçin12 Nisan 2013

  Bu nasıl hizmettir bu nasıl iş ahlakıdır. Gelip benden demliğimi aldılar. Hiç alakası olmayan başka bir demlik gönderdiler üstelik bu da çatlak. Hadi dedim haber veriyim değiştirsinler. Kargoyu göndereceğiz dediler 3 gün oldu kimsenin geldiği gittiği yok. dün aradım çağrı merkezi yetkilisi bugün akşama kadar bekleyim ya da gidin kendiniz teslim edin dedi ukala bir dille. Tüketici mahkemesine kadar gitmek lazım bu insalara. Bu ufacık bir demlik değil hizmet anlayışlarını ifşa edecek bir olaydır.

 • Burçin01 Nisan 2013

  Üst demlik ısıtıcının üzerindeyken kendi kendine çatladı. Daha 1 yıl garantim olmasına rağmen demlik için benden yedek parça maliyeti istediler. Maliyeti zaten çay setini aldığım fiyata geliyor. Ben böyle bir hizmet görmedim.

 • Burçin29 Mart 2013

  Merhaba Ece Hanım, Merhaba mailde bildirdiğim telefon numarasından bana ulaşabilirsiniz. Ancak garanti kapsamının içinde bir bütün olarak satılan bir ürünün parçalarını ayrı ayrı garantilendirmek nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışı açıkçası çözemedim. Üründe benden kaynaklı düşürmeden dolayı oluşan bir kırılma ya da çatlama olsaydı zaten bunun müşteri hatası olduğunu bilerek size ulaşmazdım. Ancak durduğu yerde çatlayan bir demlik için söylenecek pek birşey yok. Bu kabul edilemez.

 • Sinbo Temsilcisi29 Mart 2013

  Değerli Tüketicimiz; Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılamadığından e-mail ile gerekli bilgilerimiz paylaşılmıştır. %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi 444 66 86 www.sinbo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön