Hakan T. Teşekkür Mesajı

28 Ocak'ta ürün geldi, teşekkürler.

Sinbo Çalışanlar Müşteriyi Oyalamak İçin Talimat Almışlar!

Hakan T. |

Sinbo marka çay makinesi aldık. Sapı, suyun ağırlığını kaldıramayıp yerinden çıktı. Sinbo'yu aradığımızda, evden kargo ile hemen gelip alacaklarını söylediler. Aradan 3 hafta geçmesine rağmen, ve her gün devamlı arayıp kargonun gelmediğini söylememize rağmen, bugün gelecek diye bizi yanıltıyorlar. Bütün gün evdeyiz ve kargoyu kaçırmak gibi bir ihtimal yok.

Ürünü hediye olarak verdiğimiz için insanlara karşı çok mahcup olduk. Tamir olmazsa başka marka alıp hediye edeceğiz. Sinbo:Ürünü teslim aldıktan sonra 7 gün içinde tamir edeceğiz diyorlar ancak kargocuyu göndermemek suretiyle süreci aylarca uzatıyorlar. Böylece sorumluluk almıyorlar.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan T.
  28 Ocak
  20:07

  28 Ocak'ta ürün geldi, teşekkürler.

 • 18 Ocak
  15:09

  Değerli Tüketicimiz;

  Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılarak bilgi paylaşılmıştır.

  %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi
  444 66 86
  www.sinbo.com.tr