18 Haziran 2013

Sinbo 1 Haftadır Ürün Gönderecek!

12-06-2013 te Yurtiçi kargo ile gönderdiğim Sinbo ürünümden halen haber yok. Ürün gelmedi. Akıbeti belirsiz. Bir haber veya bilgi verilmedi tarafıma. Zaten ürünü almaya gelmeyen kargo ve göndermeyen Sinbo bir de ürünü bana kargo şubeye kadar götürttü zaten. Ürünüm nerede bilgi istiyorum bir hafta oldu. Zaten ürünün gelmeyeceğini biliyordum giden gelseydi rahmetli ninem gelirdi.

Lütfen irtibata geçerek ürün hak. bilgi veriniz. Bu kadar zaman sürecek ne yapılıyor. Arızası yok sadece bir aksesuar göndereceksiniz. Bir haftalık bir iş mi bu?

Not: Bu arada ancak bu şekilde bilgi alabiliyorum. bu maili yazmayınca maalesef aramıyorsunuz.

Gökçe 112 Okunma

Cevaplar

 • Sinbo Temsilcisi25 Haziran 2013

  Değerli Tüketicimiz; Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılamadığından e-mail ile gerekli bilgilerimiz paylaşılmıştır. %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi 444 66 86 www.sinbo.com.tr

 • Gökçe 24 Haziran 2013

  20-06 2013 te sipariş verdiğim sinbo aksesuar kaydı alındığı halde henüz elime ulaşmadı. halbuki ertesi günü gönderileceği söylenmişti. konu hakkındaki mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

 • Sinbo Temsilcisi20 Haziran 2013

  Değerli Tüketicimiz; Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılarak bilgi paylaşılmıştır. %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

 • Gökçe 19 Haziran 2013

  ürünü kargoya verdiniz mi ne zaman verdiniz bana ne zaan gelir net bilgi veriniz lütfen.

 • Sinbo Temsilcisi18 Haziran 2013

  Değerli Tüketicimiz; Şikâyete konu olan ürününüz ile ilgili, belirtmiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan ulaşılarak bilgi paylaşılmıştır. %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Sinbo Müşteri İlişkileri Merkezi 444 66 86 www.sinbo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön