15 Mayıs 2013 #1800485

Sınav Dergisi Dersaneleri Kadıköy Şubesinde Telefona Bakan Kaba Bayan!

15.05.2013 tarihinde aramış bulunduğum 0216 336 28 49 numaralı telefondan dershane kayıt fiyatları ile ilgili görüşmek istediğimi belirttim. Ancak böyle bir kurumda böyle kaba insanların varlığı beni rahatsız etti ve sırf bu yüzden dershanenizi seçmiyorum. Bana böyle davranan kişiler kim bilir çocuklara ne yapar. İnanamıyorum. Gerçekten şoktayım.

Duygu 850 Okunma

Cevaplar

  • Sınav Dergisi Dersaneleri Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Sayın D.A Call center da çalışıyor olmanız size telefonun diğer tarafındaki konuşmacı hakkında ön görü oluşturma yetisi kazandırabilir. Bu sizin profesyonelliğinizle ilgilidir. Biz kurumsal olarak her ne şekilde olursa olsun çalışanlarımızın yanlışlık yapma olasılıklarını minimilize yapmaya gayret eder ama bir yanlış anlaşılma gerçekleşirse karşı taraftan özür dilemenin de kurumsallık adına gerekli olduğunu söyleriz. Bu süreci sizinle de yaşadık. Kınamış olduğunuz ifademizi bir telefon görüşmesi sonrası kurumu hedef almış olmanız nedeniyle söylemiş bulunuyoruz. Bir telefon görüşmesi ile bütün kurumun zan altında bırakılması doğru değildir. Saygılarımızla.

  • Duygu22 Mayıs 2013

    Şu şekilde vardım bende call center da çalışıyorum ve emin olun ben telefona bakan hanım efendiyi sinirlendirecek konuşma ya da tahammül edemeyeceği bir üslup kullanmadım. Hanım efendi muhakkak bir şeye kızmış ilk çalan telefona da ters davranmıştır. Ki ben bi call center olarak kızdıracak bir cümle kurmadım. siz nasıl hala onu savunursunuz anlamıyorum.'' Ancak telefon görüşmesinden dolayı "Bana böyle davranan kişiler kim bilir çocuklara ne yapar. İnanamıyorum" varsayımınıza ve sonuca nasıl ulaşıldı? Anlayamadık. Saygılarımızla. '' bu ifadenizi de şiddetle kınıyorum...

  • Sınav Dergisi Dersaneleri Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sayın D.A Değişik yollardan bize ulaştığınız için tekrar teşekkür ederiz. Ancak ileti adresinize cevabımız bir türlü gönderilememiştir. Adınızı ve telefon numaranızı ilgili kurumumuza ilettik. Telefonla ücret bildirimi kurumsal olarak yapılmamaktadır. Telefon görüşmelerinde Sizin de söylediğiniz gibi taraflar mutlaka görüşme kurallarına uygun davranış sergilemelidir. Görüşme sırasında eğer olduysa üslup hatası nedeniyle kurumumuz adına özür dileriz. Ancak telefon görüşmesinden dolayı "Bana böyle davranan kişiler kim bilir çocuklara ne yapar. İnanamıyorum" varsayımınıza ve sonuca nasıl ulaşıldı? Anlayamadık. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön