30 Nisan 2013

Sınav Dergisi Dersaneleri YGS'yi Kazanamayan Kızım LYS İçin Para Ödemeye Devam Etme Mecburiyetinde!

Kızım Ygs barajını geçememiş ve LYS ye girmeye hak kazanamamış durumdadır. Lys'ye giremeyecek kızım için hala ödemenin devam etmesini şart koşuyor bu dershane. Her ne kadar ödemeyi iptal etmek istesem de dershaneye kayıt yaparken imzaladığımız anlaşmayı gözüme sokmaya çalışıyorlar. Ve sorumsuz bir şekilde kızımın derslere girmediğini belirten SMS'ler atmaya devam ediyorlar.

Sorumsuz bir eğitim anlayışı tam anlamıyla bu şekilde oluyor. İnsanları soymak için elinden gelen her şeyi yapan bu kurumun acilen gereğini yapmasını istiyorum.

Kemal 1.234 Okunma

Cevaplar

  • Kemal24 Temmuz 2013

    Öğrencinizin durumu ne incelendi ne de fazladan yatırılan para geri verildi. bilginize.

  • Sınav Dergisi Dersaneleri Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın K.D Göndermiş olduğunuz iletiyi inceledik. Gecikme nedeniyle özür dileriz. Vermiş olduğunuz telefondan irtibata geçilerek kızınıza ilişkin bilgi alınacak ve buna göre inceleme yapılarak sizlere dönülecektir. Kurumumuzun "insanları soymak" ifadesini hak etmediğini bilmenizi isteriz. Öğrencimizin YGS' yi kazanamaması bizleri de üzmüştür. Ancak her nedenle olursa olsun (YGS kazanamama da dahil) dershaneden kayıt sildirebilme işlemi MEB Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği doğrultusunda gerçekleştirilebilmektedir. Kayıt silme işlemlerini hiç bir kurumumuz kendi kararı ile değil söz konusu yönetmelik doğrultusunda gerçekleştirir. En kısa sürede öğrencimizin durumu incelenerek size bilgi için dönülecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön