Sınav Dergisi Dersaneleri Ücret İadesi!

Filiz O. |

2 Şubat 2013 tarihinde Sınav Dersanesi bünyesinde açılmış olan Menar Mental Aritmetik kursuna oğlumu kayıt ettirdim. Ancak sınıfların bize başta söylendiği gibi yaş düzeylerine uygun olarak ayrılmamasından dolayı oğlum devam etmek istemedi. Bunu dersane yönetimine bildirmemize rağmen gerekli düzenlemeyi yapamadılar. Biz de ayrılma talebinde bulunduk.

5 aylık eğitim ücreti olarak 1400 TL eğitim+ 80 TL malzeme ücreti şeklinde ödeme yaptık. 2 Ay sonunda ayrılma ve ücret iadesi talebinde bulunduk. Ancak ödediğimiz ücretin 820 TL'sini kestikten sonra 660 TL'sini ödediler. Sözleşmede sadece eğitime alınan süre kadar kesinti yapılacağı yazıyor. Bu yüzden geri kalan ücretimin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Ücret / Senet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 26 Haziran
    11:00

    Sayın F.O.
    Menar Mental Aritmetik işlemi ile kurumumuzun hiç bir bağlantısı yoktur. FRANCHISING sözleşme yaptığımız kurumların iş yerlerinde bu tür bir faaliyet yapmaları da şu an itibarıyla sorun teşkil etmemektedir. Gelişmelerde size yardımcı olmak için telefonla bağlantı kurulacak ve sorunun hangi kurumla ilintili olduğu öğrenilecektir. Saygılarımızla.