Sınav Dergisi Dersaneleri Haksız Kazanç!

Döndü A. |

08.02.2014 yılında Sınav Dergisi Dersaneleri'ne kayıt yaptırdım. Eylül 2014 tarihinde derslere başlamak üzere kaydı yapıldı. Ücretsiz misafir öğrenci olarak derslere girdi fakat memnun kalmadı. O yüzden 05.03.2014 tarihinde kayıt iptalini verdim ama senedimi bir türlü alamadım.

Genel Müdürlüklerine dilekçe yazıp gönderdim. Senedimin %10 kadar ceza ödemem gerektiğini söylediler ama imzaladığım evrakta öyle bir madde olmadığı gibi bilgilendirilmedim de. 11/09/2014 tarihinde 220 tl ödeyerek senedimi aldım. Böyle bir maddeden haberimin olmadığı söyledim. Hangi vatandaşı çevirirsen kanunları nereden bilecek. Bunun için ödediğim paranın geri iadesini istiyorum bunun için ne gerekiyorsa onu yapacağım!

Etiketler :

Kayıt - Kayıt İptal Ücret / Senet İade Yanlış Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Döndü A.
  18 Eylül
  14:47

  asla hiç bir zaman önermiyorumda hiç kimseye

 • Döndü A.
  15 Eylül
  10:20

  O ZAMAN BUNU HER VELİYE AKTARMANIZ LAZIM ÇÜNKÜ BİLGİLENDİRİLMEDEN YAPILAN SÖZLEŞMEDE OLMAYAN MADDEDEN KİMSENİN HABERİ OLMAZ. ŞUNU UNUTMAYIN BUNU ÖDEDİM HAKKIMI HELAL ETMİYORUM BENİM NAZARIMDA BUNDAN SONRA SINAV DERSAHANESİ BİTMİŞTİR HAKSIZ KAZANÇ SAĞLAYAN KURUMDUR KİMSEYEDE SİZİ ÖNERMİYORUM

 • 13 Eylül
  12:59

  Sayın D.A
  Size ayrılan mesai belki de hiç bir öğrenci velisine ayrılmamıştır. Dört bir yandan girişimlerde bulunarak yasal olarak ödemeniz gereken bedeli de ödemeden işlem kapatmaya çalıştığınız görülmektedir. Hiç bir kurum yasal olmayan hiç bir işlem yapamaz. Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği 56. Maddesinde mevcut açıklamalar doğrultusunda bu işlemin gerçekleştirildiği açıktır. Yasalar kurumlar kadar vatandaşı da bağlamaktadır. Tabii ki yasal olan her türlü başvuruyu yapabilirsiniz. Saygılarımızla.