20 Haziran 2016

Simport Ev Aletleri Yanlış Ürün Gönderimi ve Geri Almama.

1 Haziran da N11 üzerinden Simport Ev Aletleri firmasından 1 adet bulaşık makinesi sipariş ettim. Ancak makine resimde göründüğü gibi ve özellikte değil farklı ürün gönderdiler. Firma ile telefonda görüştüm ellerinde ondan kalmadığından onu göndermişler. Ben de hemen geri iadesini istedim. Firma 4 iş gününde geri aldıracağını söyledi. 10 Haziran da alacaklarını söylediler aldırmadılar. Aradım dediler pazartesi aldıracağız. Yine aldırmadılar. Aradım dediler en geç 17.06.2016 tarihinde aldıracağız ama yine aldırmadılar. N11'i aradım onlar da bizlik bir şey yok diyor sorumluluk kabul etmiyor.

Barış 548 Okunma

Cevaplar

  • Simport Ev Aletleri Temsilcisi22 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşanan aksaklık sebebiyle sizlerden özür dileriz, ancak telefon görüşmemize istinaden ilgili ürünün sizlerden alınması yönündeki akışın hızlandırılması süreci ile ilgileneceğimizi sizlere daha verimli yardımcı olacağımızı bildirmek isteriz. Saygılarımızla.

  • Barış21 Haziran 2016

    20.06.2016 tarihinde simport' u aradığımda bu sefer de bana en geç Çarşamba gününe kadar alacaklarını söylediler. Her aradığımda söyledikleri gibi işleminizi hızlandırmak için şikayet kaydınızı oluşturduk deniliyor. Sipariş numaram: 201942633167. bir daha kesinlikle ama kesinlikle simport yazısını gördüğümde yakınından geçmem. Kimseye de tavsiye etmiyorum. Bu kadar sorumsuzluk başka bir yerde ben denk gelmedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön