27 Ağustos 2016

Simport Ev Aletleri Ürünü Teslim Tarihi Hakkında Yanlış Bilgi Verdi!

24 Ağustos tarihinde mall of Thomas bayisinden senetle süpürge aldım. 2 saat işlemler yapıldı ve bekledim. Sonrasında sistemde sıkıntı var zaten, senetle alışverişte ürünü ertesi gün verecektik, yarın gelin verelim denildi. Ertesi gün gittim bu sefer kargo ile göndereceğiz yarın gelir denildi. Ertesi gün aradılar senetlerin asılları genel merkeze ulaşmadan ürünü veremiyoruz, 3 gün sonra gelecek denildi. Ben işleme başlamadan şehir dışına çıkacağımı ve 2 gün içinde elimde olacaksa alacağım dedim, kesin yetişir denildi. Şimdi çözüm için hiçbir şey yapmıyorlar.

Elif 625 Okunma

Cevaplar

  • Elif08 Eylül 2016

    Bunu satış elemanlarınızın bildirmesi gerekir o zaman ben prosedürünüzü bilemem bana 3 gün içinde verileceği söylenip sonrasında prosedür böyleymiş diye bilgi verilmez satış elemanları başka genel merkez başka bir şey söylüyor ve burada mağduriyeti gidermeyede çalışmayan aksine işleri çıkmaza sokan genel merkezdir şikayeti bildirdiğimdede bizi bağlamaz diyen bir genel merkeziniz var maalesef ki gerçekten müşter memnuniyeti umrunuzda değil

  • Simport Ev Aletleri Temsilcisi08 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle sizlerden yaşanan aksaklık sebebiyle özür dileriz. Ancak ürünlerimiz senetli satış prosedürümüzde sizler senetleri imzaladığınız taktirde senetler bize ulaşınca ürün kargoya verilmektedir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön