02 Ağustos 2016

Simport Ev Aletleri Sıfır Çamaşır Makinesi Hasarlı Ve Arızalı Çıktı.

26/07/2016-ars20***32901 fatura numarası ile N11.com aracılığı ile internette görünen ismi moribal olan firmadan kardeşim s**a**şahsım için bir adet fmg 823m TK. M 8kg çamaşır makinesi beyaz a++++ ürünü satın aldı. Ürün ertesi günü kargo ile teslim oldu. Bir sonraki günde servis geldi, servis ürünün paketini kendi açtı arka sol tarafta vuruk tespit edildi. makine monte edildi ve çalışması için çalıştırıldı. makine çalışmadı motor tamburu döndürmedi.

Servise gelen bey, motor değişmeli yeni ürün gelmeli diyerek evrak düzenledi. Firmayı arayınca fotoğrafları ve servisin düzenlediği formu bize gönderin yardımcı olalım ama beklemeniz gerekiyor dediler. Arıyoruz önce sizin için Horoz Lojistik ürün getiriyor, ürün çıktı diyorlar ama takip numarası vermiyorlar. Bugün arıyoruz önce sizden arızalı ürün alınacak.

Özlem 696 Okunma

Cevaplar

  • Özlem29 Eylül 2016

    Şikayetvar ekibine teşekkürler. Simport grubu sizlerden ricam personelinizi eğitmeniz ve sisteminizi gözden geçirmeniz. Ürünümüzü sizden teslim aldık ama siz yardımcı olduğunuz için değil eşim peşini hiç bırakmadığı için. Biz şanssız olabiliriz arızalı ürün bize gelmiş olabilir, ama siz satış yaptıktan sonraki yeterince ilgi alaka göstermiyorsunuz.

  • Simport Ev Aletleri Temsilcisi08 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Yaşamış olduğunuz olumsuz durum için sizlerden özür dileriz. Teslimatınızın yapıldığı görüntülüyoruz. Saygılarımızla, Simport Müşteri İlişkileri, 850 460 61 62

  • Özlem01 Ağustos 2016

    Yeterli yer olmadığı için tamamlayamadım. Firma oyalıyor sabit bilgi vermiyor. Bugüne kadar Horoz Lojistik e size yeni ürün getiriyor çıkış yapıldı denirken, bugün sizdeki arızalı ürünü almadan yeni ürünü veremeyiz demeye başladılar. sayın yetkili hava çok sıcak ve çamaşır makianası en büyük ihtiyaç sıfır satın alınan bir ürün kendi taşıma veya yükleme hatalarından sebep arızalı çıkıyorsa daha hızlı çözüm bulmalılar, telefona çıkan elemanları her seferin farklı bilgi paylaşıyor yardımlarınız için teşekkürler...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön