22 Ekim 2014

Simit Sarayı Personel Davranışı!

22.10.2014 sabah saat 09:00 civarı Simit Sarayı Taşdelen şubesindeyiz ve simitleri alıp masaya geçiyoruz. 1 tane yedikten sonra diğer kalanı yiyemedim. Kasada yaşlı bir beyefendi var. Poşet rica ettim ellerini iki yana açarak hey Allah'ım ya ifadesiyle poşeti verdi ve normalde bunlar yasak dedi. Anlamadım ve paket olunca ne veriyorsunuz dedim cevap yok.

Ben bir bayan olarak bir eylemde bulunuyorsam arkasında dururum. Poşet yasaksa neden poşet veriyorsun? Verdin niye söyleniyorsun? Poşet yasaksa neye paket yapıyorsan neden onunla vermiyorsun?

Her şeyi geçtim homurdanmak yerine poşet yasak bizde şu şekil yapalım diye neden cümleye başlamıyorsun? Saygı göstermenin yaşı yok. Ekmeğine saygı göster bari...

Guzin 797 Okunma

Cevaplar

  • Simit Sarayı Temsilcisi28 Ekim 2014

    Sayın Özdemir; Markamızın öncelikli hedefinin her zaman müşteri memnuniyeti olduğunu belirtmek isteriz. Sizler ile yapmış olduğumuz telefon görüşmesinde de paylaşmış olduğumuz gibi konu ile ilgili aksiyonları alıyor olacağız. Bizlerle daha kolay iletişime geçmek için 444 8 768 nolu çağrı merkezimizi 07:00 - 22:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Hassasiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür eder, sizi her zaman şubelerimizde görmeyi arzu ederiz. Saygılarımızla, Simit Sarayı Müşteri Hizmetleri

  • Guzin27 Ekim 2014

    İlgili firma tarafından herhangi bir şekilde tarafıma dönüş olmamıştır. Kati surette bir daha alışveriş yapmayacağım bir işletmedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön