01 Kasım 2016

Simit Sarayı Müşteri Memnuniyetsizliği

İstanbul Şirinevler Meydanı Simit Sarayı şubesi çalışanların özellikle bayan çalışanların sürekli müşteriye karşı hoş karşılanmayan şekilde tavırlar sergilediğine şahit oluyordum. 01/11/2016 Salı günü bir bay çalışan benimle ilgilendi. O gün kurabiye almıştım ve bay çalışan kurabiyeyi direk poşete koydu. Ben kurabiyeyi kutuya koyması için ricada bulundum. Bay çalışan kutu için bayan çalışandan kutu istedi. Bayan çalışanın ters ters bana bakması ve kutuyu fırlatması Simit Sarayı markasına yakışık kalmayan bir davranıştı.


Bayan çalışanı şikayet etmek için kasa da duran beyefendiye buranın müdürü kim diye sordum. Kendisi müdür olduğunu iddia etti. Kendisine çalışanlarınızın müşteriye karşı daha kibar olması için uyarmasını rica ettim. Kendisi sürekli ''aynı konu da şikayet aldığını belirterek çalışanlarımız bu şekilde ve değiştiremeyiz'' diye cevap verdi.

Emine 1.033 Okunma

Cevaplar

  • Simit Sarayı Temsilcisi04 Kasım 2016

    Değerli Misafirimiz; Markamızın öncelikli hedefinin her zaman müşteri memnuniyeti olduğunu belirtmek isteriz. Sizinle yaptığımız telefon görüşmemizde belirttiğimiz gibi mağazamız ile ilgili gerekli aksiyonları alacağımızı bildirmek isteriz. Bizlerle daha kolay iletişime geçmek için 444 8 768 nolu çağrı merkezimizi 09:00 - 22:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Hassasiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür eder, sizi her zaman şubelerimizde görmeyi arzu ederiz. Saygılarımızla, Simit Sarayı Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön