15 Kasım 2014

Simit Sarayı Sabah Sabah Gereksiz Müzik!

Sabah 7.30'da geldiğim bir müessesede şarkı çalıyor olması çok can sıkıcı. Rahatsızlığımı dile getirip kapatılmasını rica ettiğimde sistemin merkezi olduğunu kapatamayacaklarını söylediler. Önemli olan müşterinin memnun olması değil midir? Kapatamamak ne demek bir çözüm bulmaları gerekirdi.

Bir daha burayı tercih etmeyi düşünmüyorum. Burada insanlar ders de çalışabilmeli, kitapta okuyabilmeli. Bir diş hekimliği öğrencisi olarak tam okulumun karşısındaki bu yere bir daha gelmeyi düşünmüyorum. Bu durumun yetkili kişi tarafından çözülmesini rica ederim.

Serranur 1.008 Okunma

Cevaplar

  • Simit Sarayı Temsilcisi17 Kasım 2014

    Sayın Sinanoğlu, Markamızın öncelikli hedefinin her zaman müşteri memnuniyeti olduğunu belirtmek isteriz. Sizler ile yapmış olduğumuz telefon görüşmesinde de paylaşmış olduğumuz gibi konu ile ilgili aksiyonları alıyor olacağız. Bizlerle daha kolay iletişime geçmek için 444 8 768 nolu çağrı merkezimizi 07:00 - 22:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Hassasiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür eder, sizi her zaman şubelerimizde görmeyi arzu ederiz. Saygılarımızla, Simit Sarayı Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön