Simit Sarayı İzmir Optimum'da Hijyen Sıfır!

Nilgün P. |

Kahvaltısı iyi ve lezzetli olduğu düşüncesiyle geçen hafta sonu İzmir Gaziemir Optimum şubesindeki Simit Sarayı'na gittim. Öncelikle dışarıdaki masalardan başlamak istiyorum. Bir müşteri kalktığında hiçbir şekilde masalar temizlenmiyor, kül içinde ve yapış yapış masalara oturmak zorunda kaldık.

Yoğun bir sirkülasyon olduğu doğru ama ona göre eleman alınmalı. Bir diğer konu bir ise içerideki hijyen. Çay kaşıkları ve bardaklar iyi yıkanmıyor. Hatta kullanılmış çay kaşıklarının sadece sudan geçirildiğini gözlerimle gördüm.

Dahası dışarıda görevli olan eleman içeride simit servisi yapıyor çay koyuyor. Yani herkes her yerde çalışıyor. Kısacası hiç bir şekilde beğenmedim. Hijyen sıfır.

Etiketler :

Sunum / Servis Malzemesi Sunum Hizmeti / Garson Personel Davranışı Temizlik-Hijyen

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  12:41

  Sayın PEKTAŞ,

  Markamızın öncelikli hedefinin her zaman müşteri memnuniyeti olduğunu belirtmek isteriz. Sizler ile yapmış olduğumuz telefon görüşmesinde de paylaşmış olduğumuz gibi konu ile ilgili bilgilendirmeler ile gereken aksiyonlar alınıyor olacaktır.

  Bizlerle daha kolay iletişime geçmek için 444 8 768 nolu çağrı merkezimizi 08:00-18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Hassasiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür eder, sizi her zaman şubelerimizde görmeyi arzu ederiz.


  Saygılarımızla,
  Simit Sarayı Müşteri Hizmetleri