24 Kasım 2015
Yorum Yap
#4263984

Simfer Teknik Servis Personelinden Şikayetim Var!

Dağılan fırın kapağımı tamir için Cuma günü götürdüler. Cumartesi veya Pazar getireceğiz dediler, ne gelen oldu ne giden. Ayrıca telefonlara da cevap verilmedi. Müşteri hizmetlerinden bilgi aldım Pazartesi getireceklerini söylediler fakat yine gelmedi. Salı gün yanı bugün tekrar aradım servisteki o beyefendi demeye bile dilimin varmadığı o adam müşteriye bağırarak cevap verdi; "getirmiyorum kapağı git nereye şikayet edeceksen et" diyerek telefonu yüzüme kapattı!


Simfer gibi bir markanın imajı bu kadar mıydı müşteriye karşı? Tüm yakınlarımı da bunu örnek göstererek asla tercih etmemeleri konusunda ciddi uyaracağım.

Yasemin 1.250 Okunma

Cevaplar

  • Simfer Temsilcisi25 Kasım 2015

    Sayın Yasemin K. şikayeti hakkında; Müşterimizle görüşüldü, şikayetiyle ilgili işlemler başlatılmıştır. Teknik servisimiz tarafından hizmet verilecektir. Simfer ürün ve hizmetleri hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri Simfer Ser Dtm. İç ve Dış Tic.San.AŞ. 0850 201 0 352

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler